^VS^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alianční federace ^VS^.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 To jsme my

Goto down 
+31
Komisek
mikimix
Novacek
bartholomeo
jarage
Plexxak
komomoto
8Gerrard8
orech111
joXerus^aka^snowsnow
derfuhrer
podfuck
Wanna
NiRvE
Ayanami
Helios
Condor el Passa
_Adre_
morfik
gnomix
Fabivs Maximvs
bombo
danny707
cubehash
soustružník
Ewik
dubass
Syselland
karateki
Sovman
Ashen-Shugar
35 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Wanna




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 12. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 1:32 am

Ahoj, neco o me.. Jmenuji se Mirek a je mi 19let, momentalne pracuji u bezpecnostni sluzby ABL.. Nick Wanna uz mam od zakladky ani nevim jak presne se to sebehlo :p k travianu jsem se dostal od kamaradu.. neni nad to poradne pokecat v hospode u piva kdo je lepsi... :p tj asi vse:p
Návrat nahoru Goto down
podfuck




Poeet p?íspivku : 1
Age : 33
Registration date : 06. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 9:55 am

Zdar. Tak já se jmenuju Honza. Bydlim kousek od Havlíčkova Brodu. Je mi 17 a chodim na střední na obchodku. Záliby - sport (hlavně fotbal, který hraju víc jak 10 let, PC, čtení (nej knížka asi Hobit a Zaklínač). Můžete mě potkat i na serveru 7 pod nickem lolik
Návrat nahoru Goto down
derfuhrer




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 12. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 5:09 pm

Zdar, hlasí se hráč der fuhrer z ali VS. Je mi 27, měsíc jsem ženatej a ještě letos se mi narodí dítě. Jsem z Práglu. Travian nesnášim, protože mi žere dost času. Hraju na třech serverech.

Jo a dlouho mě sem do VS nechtěli, kvůli jménu mé prvfní vesnice, byla to Das Dritte Reich. Pak jsem to změnil a myslim, že mému přijetí pomohl i Renegade. Děkuji, jsem mezi vámi rád. Ať žije celé společenství VS cheers
Návrat nahoru Goto down
joXerus^aka^snowsnow




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 16. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 18, 2007 12:03 pm

Cau. Je mi 21, jmenuju se Ondra, pochazím z Moravy a studuju v Ostravě na báňské - diky tomu mam dost volnyho casu. Byl jsem "zavislej" na world of warcraft, ale travian me z toho po 2-3 rokach vytahl. Jednu zavislost nahradis druhou Laughing
Zkousel jsem vsechny narody a nejvic mi vyhovujou germani - dovoluju mi muj agresivni styl hry - jsem farmar a kdyz mas dost casu tak je to nejlepsi Twisted Evil

2Ashen - nehral jsi kdysi nahodou kdysi Age of Empires 2? Jinak hadi sagu jsem cetl - kvalitni material I love you
Návrat nahoru Goto down
orech111




Poeet p?íspivku : 4
Age : 38
Registration date : 17. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 18, 2007 1:55 pm

tak abych nebyl mimo:-P
jmenuju se Honza je mi 21 let a bydlím v Ostravě. STuduji hotelovou školu v Havířově a právě nastupuji do maturitního ročníku. Jinak více ež často chodím na xchat.cz a občas si zakalím nějakou strategii. Hodně se věnuji své slečně a hraji závodně floorball šestou ligu:D Jinak travian je moje další závilost, ale tak co bychom bez závilostí dělali:D
Návrat nahoru Goto down
8Gerrard8




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 20. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 12:22 pm

Volám sa Palo a fandím dobrému futbalu hlavne v Žiline a v Liverpoole do Žiliny chodím na každý zápas však sme boli majstri cheers , a na Liverpool nemám peniaze a nick mám po mojom obľúbenom futbalistovi Stevnovi Gerrardovi. inak aj ja hrávam futbal a hrávam ho aj na PC (Fifu) ohľadne hudby ktorú počúvam je to Heavy metal (Stratovarius, Hammerfall) to je asi tak všetko.
P.S. veľa šťastia pri hre
Návrat nahoru Goto down
komomoto




Poeet p?íspivku : 2
Age : 32
Registration date : 18. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 21, 2007 9:49 pm

Ahoj, jsem z aliance SZ. Jmenuju se Ondra .. je mi 16 a studuju gympl v Přelouči - kde taky bydlim. Poslouchám hip hop a hraju florbal za Orla Přelouč. K travianu sem se dostal přes bratránka.
Návrat nahoru Goto down
Plexxak




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 22. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 22, 2007 6:35 pm

zdravim, som z ali VS-TK, som v podstate staronovy clen, mam 17 rokov a som z Bratislavy...
Návrat nahoru Goto down
jarage
Vůdce eskadry
Vůdce eskadry
jarage


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 13. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: nazdar   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 11:11 pm

Tak ked sa tu uz kazdy predstavuje...
Mam 17, som z kosic, rad leziem, plavem, bikujem, stanujem, piatkujem, bytujem, chatujem (to znamena ze som na chate a pijem z kamaratmi a nie ze som na "čete"), jem, prazdninujem, lyzujem, paraglidujem, travianujem ,nirvanujem , a celkovo rad zijem afro ... a nerad sa ucim, pratam si izbu, pocuvam hip hop , rozpravam sa so sprostymi ludmi, telefonujem zenam (ktore neberu mobil) Evil or Very Mad , pocuvam debilne prikazy rodicov, pijem pivo corgon, a nerad som vulgarny I love you ... klamem Twisted Evil . Tak to je zhruba vsetko... no a este ze tu poznam dannyho a joseho (s nimi pijem na tej spominanej chate Very Happy , a este s nimi chodim aj do triedy - ale to je menej podstatne Very Happy Very Happy )
btw: som eskadrai VS SV
Návrat nahoru Goto down
bartholomeo




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 23. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Něco o mně   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 26, 2007 10:58 am

Já se přidám, je mi 33, dělám šéfa exportu v jedné větší firmě. Přezdívka Bartholomeo je spojená se Simpsonovýma (jsem velký fanoušek). Hraju prakticky každý den, o víkendech někdy ne, když jedu na jednání tak taky ne vždy (ne všude je internet za přijatelné ceny). Jinak jsem z Pardubic, ale nejsem lokální patriot, tak jsem všude doma.
Návrat nahoru Goto down
Novacek




Poeet p?íspivku : 11
Age : 35
Localisation : Hoštejn - Zábřeh na Moravě
Registration date : 23. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 3:09 pm

Tak ja taky neco prihodim..... je mi 19let, stredni skolu mam za sebou, po prazdninach jdu do Brna na VUT - podnikatelskou fakultu, obor Systemove inzenyrstvi, doufam, ze me to bude bavit a budu it cas na hrani Traviana. Moje zaliby : cyklistika, lyzovani, bezky, vylety do hor a prirody, cetba knih a akvaristika
Návrat nahoru Goto down
mikimix

mikimix


Poeet p?íspivku : 1
Age : 30
Localisation : Vlčnov
Registration date : 17. 08. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 2:11 pm

Tak ja se jmenuji Michal. Je mi 14 let. Rád jezdím na kole,plavu,sportuji a nejraději posuji a jsem na počítači a chodím k brachovi kde se díváme na televizi, pijeme a bavíme se o ženských Twisted Evil .
Návrat nahoru Goto down
http://www.mikimix.blog.cz
Komisek

Komisek


Poeet p?íspivku : 5
Age : 38
Registration date : 17. 08. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 2:58 pm

Kdyz vsichni tak ja teda taky no Very Happy

Jmenuju se Pavel je mi 21 zrovna tedka bydlim v Pardubicich kde studuju informatiku a zaroven pracuju v u bublinkoveho operatora (O2) muj nick to je dlouha historije uz ani nevim jak vznikl pouzivam uz ho dlouho 4 roky jsem hral UT tedka jsem zavislej na Travianu Very Happy hral jsem na vsech ceskych servrech ale uz toho bylo moc tak jsem to zredukoval na 4 Smile no tot asi vse

to Syselland: moc se do Pardubic netes informatika tady stoji za prd pokud nezmeni osnovy tak budes Pascalovat az zcernas Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hitechon

Hitechon


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 17. 08. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 5:16 pm

Jmenuju se Ondra, jsem z Havířova, je mi 15 a studuju Střední průmyslovou školu stavební obor dopravní stavitelství....rád hraju Travian.....
Návrat nahoru Goto down
Lister_SF




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 24. 08. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 24, 2007 6:51 pm

Aloha kolegove,

ja jsem Lister (v rodnem liste napsan jako Pavel:),momentalne bydlim v Jeseniku, zabyvam se predevsim simulaci pusobeni americkych Special Forces v letech 2002-2006, hodne chodim po horach (se zbrani nebo bez:) semtam si du zalozit na skalu nebo na stenu (ale zdaleka mi na to nezbyva tolik casu kolik bych chtel:), mam rad cerny humor, serialy (Simpsnovi, Red Dward, Battlestar Galactica, Mash, Black Books, Futurama..), rad si dam Bloody Mary, semtam pozvykam nejaky tabacek (Redman, to je vonco:), jsem (byvaly) dlouholety hrac Diabla 2 (a nutno rict ze sem byl fakt dobrej:)

To je o me snad vsecko, sem vlastne docela nudna a nezajimava persóna.
Návrat nahoru Goto down
Sir.Podo

Sir.Podo


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 25. 08. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 25, 2007 9:17 am

Já sem tu noví a jmenuji se Zdeněk.Jsem ze Žďáru nad Sázavou a je mi 13let.Ted jdu do osmé třídy.Nejraději sem u počítače..ted když mám prázky sem tu skoro pořád Very Happy..Nerad čtu a někdy si zahraju nějakou tu hru s míčem..A sem skaut(Hlavně nemějte poznámky jako že sem skaut náhodou je to dobrý Wink)
Návrat nahoru Goto down
Lentilka49




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 26. 07. 07

To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 11:59 pm

lol! tak to je čupr alianční téma flower king to by mě nenapadlo What a Face

A jenom, kdyby to náhodu někoho zajímalo, tak já jsem Zuzka, je mi zatím 16 let, ráda hraji florbal, voleybal, občas fotbálek a hlavně TRAVIÁNKA Exclamation What a Face What a Face bom drunken
Mám ráda zvířata, motorky, soustruhy, frézky, svářečky, atd. nu geek
Jinak jsem od Klatov a dojíždím za mamčou k Táboru. Wink
Ráda chodím na procházky a občas si zaběhám Smile
Klidně mi někdo napišteee bom já moc ráda pokecám a klidně i pomůžu, jestli to bude v mých silách cheers Smile

Tak se tu mějte a komuniiiiiikujte dááále santa je to tu suprrrr Exclamation Wink Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





To jsme my - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
To jsme my
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
^VS^ :: Off topic-
Přejdi na: