^VS^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alianční federace ^VS^.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 To jsme my

Goto down 
+31
Komisek
mikimix
Novacek
bartholomeo
jarage
Plexxak
komomoto
8Gerrard8
orech111
joXerus^aka^snowsnow
derfuhrer
podfuck
Wanna
NiRvE
Ayanami
Helios
Condor el Passa
_Adre_
morfik
gnomix
Fabivs Maximvs
bombo
danny707
cubehash
soustružník
Ewik
dubass
Syselland
karateki
Sovman
Ashen-Shugar
35 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ashen-Shugar
Vůdce eskadry
Vůdce eskadry



Poeet p?íspivku : 11
Localisation : Znojmo
Registration date : 26. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 7:14 pm

Ahoj celá ^VS^.
Na našem starém fóru jsme měli takovej pěknej zvyk, že jsme se každej pár větama představili. Rád bych to zavedl i tady. Snad to troch stmelí partu a je u toho sranda. Navíc vůbec nikoho ze zbytku aliance (výjma M00N-Legenda) neznám.

Tak začnu já. Douám že se, minimálně naše JZ eskadra přidá (a když ne, tak to smažu Very Happy ).
Jmenuju se Michal, je mi 20 a pracuju u policie. Svůj nick jsem si vybral podle postavy ze své oblíbené knížky od R.E. Feista. Jinak hodně čtu - hlavně fantasy. Poslouchám Symphonic a Gothic Metal . Mám rád ostrá jídla a moji oblíbenou zábavou je chůze na dlouhé tratě (no, ne zas tak dlouhé - kolem 20 km).
Jinak mě můžete najít taky na s4 jako hráče Milamber.

Ashen-Shugar
Návrat nahoru Goto down
Sovman
Vůdce eskadry
Vůdce eskadry



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 26. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 8:56 pm

Ahoj Jsem z aliance KJ a jsem zalkadatelem.Jsmenuju se Michal 21 a jsem studentem ČZU v Praze.Práce zatim pouze částečně ,ale rád bych začal podnika.Svůj nik vychází se slova Sova jakým mě nazvala kámoška v 6.třídě ZŠ.Bavím se svavěním a opravama počítačů tak něco přes 10.let na živnost se svím otce.Oblíbená zábava je Tanec,Počítače,Sporty (Taekwondo 7r,Squash 2r,Tanec 3r,kolo a další)To je asi tak vše :-)
Návrat nahoru Goto down
karateki

karateki


Poeet p?íspivku : 31
Age : 29
Registration date : 26. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 9:01 pm

taky zdravím všechny vládce serveru

je mi 13 nejradši jezdím na freečku, dělám karate ale na to by ste asi nepřišli dále mám rád všechny sporty u kterých se hodně hýbe Basketball .nejneraději se učím Wink
nejdřív sem byl obět jednoho z hráčů hlavní aliance,skoušel sem se s ním domluvit a nakonec to skončilo tak že sem šel do ali VS hunove a ted´ sem VS PG sem i na serveru 7 také jako karateki Basketball
Návrat nahoru Goto down
Syselland

Syselland


Poeet p?íspivku : 19
Age : 36
Registration date : 26. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeWed Jun 27, 2007 11:01 am

karateki: já jsem četl "nejraději se učím" ... to mi bylo nějaké divné tak jsem se radši pořádně podíval Smile

Jinak, já jsem Martin, dobrdán vespolek.
K účtu Sysellanda jsem přišel náhodou, jenom jsem ho správcoval, ale onen hráč skončil a já jsem pokračoval. Doufám že to tu nečtou admini, mám totiž ještě jeden účet, hráč stibi87 z aliance KoG. Pro korektnost tedy dodám že za Sysellanda hraje ségra, že ano ( muhehehe Twisted Evil )

Jinak bydlím kousek od Opavy, zdárně jsem ukončil SPŠ Stavební a někdy v září mám nástup na Univerzitu v Pardubicích, kam se opravdu těším, protože jednak budu po čtyřech letech dělat to, co mě baví (informatika) a druhak si až teď vážím studia, jelikož mám takovou zupa brigádu, kde makám na 12tky denní/noční a je to hnus fialovej, ble ..

Ještě vám tu napíšu co já rád: Martinku, Linux, Python, Travian a Gyros s hranolkama Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.stibi.org
maareece
Anonymní




To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeWed Jun 27, 2007 3:24 pm

Zdravim vsechny

jmenuju se marek je mi 16 let ... bavi me sport , pocitace ... sem z Budějc
nejradeji si z kamosema zahulim Twisted Evil
o vikendech sem vetsinou pryc takze za me hraje kamos ... ale zatim to zvlada Smile
Návrat nahoru Goto down
dubass
Vojvoda
Vojvoda



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 26. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 11:16 am

Ahoj.Tak ja se jmenuju taky Michal,ale uz jsem trochu starsi nez vy ostatni.Je mi 30 a mam kluka,kterej mi chce hrozne radit v travianu a obcas mi neco postavi.Hraju jeste na Speed serveru pod stejnym nickem a hrozne to tam kostim Smile.Bydlim v Praze,kousek od Sazka areny.Podnikam uz 12 let jako topenar,tak kdyby nekdo potreboval,neni problem Smile)
Návrat nahoru Goto down
http://www.infrag.alliancze.org/
Ewik




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 3:54 pm

tak..ja se menuju Eva je mi 13 a sem ze Chebu...posloucham metal...a to je asi vsechno
Návrat nahoru Goto down
soustružník




Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 28. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 2:50 am

Nazdar zkušení alianční spoluhráči,

já se jmenuji Martin a je mi 23 let. Bydlím v Brušperku - je to kusek od Frýdku - Místku. Nick - soustružník jsem si vybral protože ve skutečnosti je to moje povolání a dá se říct, že mě to i baví, i když je to někdy pěkná dupačka. Rolling Eyes
Zájmy: cyklistika, turistika, fotbálek, PC - to je jasná věc-jinak tady nepíšu. Semo tamo se přečte nějaká ta scifi nebo detektivka (knížka). A to je tak na začátek vše.

Všem hráčům přeji hodně úspěchů ve špičkové "relax" hře Travian a všem nepřátelům dejte co proto na prdel! Twisted Evil lol!
Návrat nahoru Goto down
cubehash




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 29. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 10:45 am

eskadra VS

Ahoj,
jsem Petr. Je mi 23. Jsem z České Lípy (severní čechy), ale bydlím v Praze a pracuju pro Monster Worldwide CZ s.r.o. (kdyby někdo hledal zaměstnání, klidně se na mě obraťte via PM tady na foru nebo icq 37580759 ;-)
konec reklamy :-D

Zájmy? Reggae, SKA a vše co k tomu patří i nepatří. Sport - kdyby měl někdo zájem o match ve squashi, ať se ozve ;-) nikdy jsem to nehrál, ale už mám boty i plácačku :-)))
Návrat nahoru Goto down
danny707
Admin
Admin
danny707


Poeet p?íspivku : 34
Localisation : kosice
Registration date : 29. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 3:47 pm

caute,
takze volam sa daniel a mam 16 rokov. som z kosic, mam rad ganju, piatky, pizzu a obcas si aj vypijem Smile.. nemam rad triednu a skolu.. pocuvam nirvanu, rock a metal..
poznam odtial jarage a jose3


Naposledy upravil dne Fri Jun 29, 2007 4:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
bombo

bombo


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 29. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 4:00 pm

ja som jano nepoznam tu osobne nikoho som z aliancie ^VS^ TK. chodim na karate uz 4 roky pocuvam viking metal a melodic death metal. nefajcim a dufam ze nebudem, som abstinujuci alkoholik ale iba od pondelka do stvrtka ale teraz su prazdniny cize uz neabstinujem mam 14 rokov som aj na s. 1 ako Gorin najradsej mam galov. Dost citam knihy najlepsia kniha na svete -------TRPASLICI---------. Patrim do najhorsej triedy na skole nasa triedna(mala nas iba rok) konci s vyucovanim a ide si hladat inu pracu Laughing . neznasal som ju.
Návrat nahoru Goto down
http://www.hovno.sk
Syselland

Syselland


Poeet p?íspivku : 19
Age : 36
Registration date : 26. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 4:36 pm

<mimo téma>

bombo: 14 roků a abstinující alkoholik Very Happy Ty jsi teda drrrsný týpek, fakt že jo, jak jsi k tomu přišel ? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.stibi.org
bombo

bombo


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 29. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 1:14 pm

Syselland napsal:
<mimo téma>

bombo: 14 roků a abstinující alkoholik Very Happy Ty jsi teda drrrsný týpek, fakt že jo, jak jsi k tomu přišel ? lol!


ale iba od pondelka do stvrtka cyclops No tak napriklad aj vcera som bol totalne na sracky vies vysvedcenie treba oslavit aj ked teda nebolo na nom velmi co oslavovat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.hovno.sk
Syselland

Syselland


Poeet p?íspivku : 19
Age : 36
Registration date : 26. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 1:17 pm

bombo: Mě akorát udivil tvůj věk, toť vše.
Návrat nahoru Goto down
http://www.stibi.org
Fabivs Maximvs




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 27. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 5:31 pm

tak ja sa volam Alexander no ale volaju ma Sano...prezyvku Fabivs Maximvs mam na pocest rovnomenneho konzula ktory zil v case druhej punskej vojny a vedel ze Hannibalovi odola iba ak sa s nim nepusti do priameho boja ale bude mu stale v patach...koho by zaujimalo tak to trochu podrobnejsie rozpisem Very Happy Very Happy Very Happy

inak mam 17, byvam v Lipanoch kus na sever od Presova...mam rad Basketball, programovanie, sach, HH hlavne CHI-town nie tie slovenske sracky...dalej dobre jedlo od mamy Very Happy, a anglictinu...cize snazim sa v nej byt stale lepsi a lepsi...

na traviane som vo VS PG...inak som este pod tym istym menom na speede, s2, s4 a s7...
Návrat nahoru Goto down
bombo

bombo


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 29. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 9:43 pm

Syselland napsal:
bombo: Mě akorát udivil tvůj věk, toť vše.

no ludia v mojom okoli zacinaju s chlastanim tak v 12 az 13 a fajcit este skor ja nastastie nefajcim a som na seba hrdy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.hovno.sk
gnomix




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 27. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 10:29 pm

bombo napsal:
Syselland napsal:
bombo: Mě akorát udivil tvůj věk, toť vše.

no ludia v mojom okoli zacinaju s chlastanim tak v 12 az 13 a fajcit este skor ja nastastie nefajcim a som na seba hrdy.

tak hrdy mozes byt az vtedy, ked s tym prestanes.
ak nie budes mat problem. veeelky problem.
nie hned ale az po case.
to zistis az bude neskoro.
pecen, mozog, .....
vsak zistis.
Návrat nahoru Goto down
soustružník




Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 28. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 9:19 pm

Tak to je síla tady číst některé vzkazy. U nás ve městě nedávno pěkně rozbili jednu hospodu, banda skončila na záchytce, já jsem naštěstí mezi nimi nebyl. Ale co z toho plyne: Majitel hospy zavolal "švestky", že mu ožralí likvidujou putiku, ať tam přijedou udělat pořádek. Jenže tipněte kdo to nakonec odnesl? Kdo hádal že hospodský, tak měl pravdu. Polovině z opilých nebylo ani 18, takže jim neměl vůbec nalívat tvrdý. Twisted Evil A jednoho, který neměl u sebe občanku a jevil se podezřele - zavezli domů. On jim však občanku ukázal, měl 19. Tak ho zase přivezli zpátky do hospody - nechtěli, ale museli..... a proč to už jsem nezjístil. Takže pěknou volnou zábavu. Wink
Návrat nahoru Goto down
morfik




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 29. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeMon Jul 02, 2007 1:54 pm

soustružník napsal:

mazec....

Jinak Jmenuju se Ondra, je mi 22, makám na servisu výtahů po celý ČR. Bydlím kousek od Chrudimi. Krom Traviku jeste hraju občas uz webgame (uz me to po tech 4 letech neba) jinak celkem dost hraju UT2k4 na serveru ut2004://193.198.200.4:7777 nick morfik(cz) je to VCTF mod. Jinak cas uz na pc moc neni. kvuli praci a tak

morfik je odvozenina od morpheus, coz byl mytycky buh snu... (ne opravdu to neni podle matrixu - nick mam uz davno pred trilogii).

na s2 jsem v ^VS^TK pak hraju jeste na 3, 5 a 6. serveru. na speedu me bohuzel mazli za neaktivitu (zapomnel jsem na to ze jsem se tam lognul - a ted se uz nejde prihlasit)

tot asi vse. tak zdar a silu
Návrat nahoru Goto down
_Adre_

_Adre_


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 28. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeThu Jul 05, 2007 11:21 pm

Hi all lidi tady _Adre_ z ^VS^KJ


Jsem jocolor ,jemi 16 let,práci nemám,dit škola musí nejt dřív no né ?

Mimo to že učení nemám v lásce,dělám různý blbosti,třeba jsem na travianu,no nečekejte to ,možná i někde mám FW v Cod (od 1 přes datadisk do 2),mapuju do zmíněných her. No možná si myslíte že nedělám nic jinýho,ale často čtu knížky(500 stranek za 2 tejdny není tak špatný co ? ) . Nebo mne najdete spohodovejm kamarádama někde zalezlí před nebezpečenstvími okolního světa,ale jinak jsem nudnej jak vyvrženej kámen v moři . Sleep


Ještě jsem na sk s2 pod jménem Adre_CZ (jméno mne nějak napadlo a už ho mám),mám tam alianci orion (11 misto mezi aliancemi) a asperuju na vstup do 1000 ,místa v pořadí hráčů. lol! Jukněte na www stranky drunken

Ty brejle nejsou moje a ta fotka je stará 2 roky .


Naposledy upravil dne Wed Jul 18, 2007 12:04 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.clan-fear.estranky.cz
Condor el Passa
Vůdce eskadry
Vůdce eskadry
Condor el Passa


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 06. 07. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 1:58 pm

koukam ze tady budu ve svych 41 za dedka What a Face nicmene kdo se mi opovazi Vykat, tomu nemilosrdne nakopu prdeeel. rikejte mi CePe, CePino, nebo Petře. jak kdo budete chtit.
Condor el Passa proto, ze se jmenuju Vrána a kondora jsem chytil uz v prvni tride zakladky.
mam dva synky ve vasem veku ktery jsou chytry jak poledni zpravy v radiu a oba traviani take, takze nas muzete potkat na s1, 2, 3, 4, 7.

konec zabavy, ted prace. makam jako stavbyvedouci a asi bych to nevymenil za nic na svete
Návrat nahoru Goto down
danny707
Admin
Admin
danny707


Poeet p?íspivku : 34
Localisation : kosice
Registration date : 29. 06. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 11:13 pm

2 Condor el Passa: som rad ze travian hraju aj trochu starsi ludia ako sme my.. aj ked sa vecsina starsich brani novym veciam, som rad ze su aj taky, co vyskusaju modernu techiku, ktora poskytuje aj zabavu..
Návrat nahoru Goto down
Helios




Poeet p?íspivku : 17
Age : 42
Registration date : 12. 07. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeFri Jul 13, 2007 4:32 pm

Ahoj všem...tak dám dohromady pár vět o sobě. Jmenuji se Michal a je mi 25 podle toho jak jsem četl kolik je každému tak bych řekl, že zatím držím vyšší průměr až na CePe-ho ten už je mimo průměr Laughing. Nic proti CePe...jo? toho předběhl akorád můj Táťka, který má 53 a taky hraje Travian.Bydlím v Karviné, ale pracuji v Ostravě v obchodním oddělení firmy Elektrocentrum tato práce má jednu výhodu a to: že pracuji u počítače a proto mám celou dobu co jsem v práci puštěný Travian Very Happy.Tak doufám že to tady vyhrajeme.Jinak mám rád auta, svojí holku, když mám volno nebo je státní svátek.Přezdívku Helios mám proto, že je to bůh slunce a hodně kamarádů mi říká sluníčko , protože se pořád směju.Tot asi vše...zatím jocolor
Návrat nahoru Goto down
Ayanami

Ayanami


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 08. 07. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeFri Jul 13, 2007 5:19 pm

Hojky tak se sem k vam pridam nick mam podle postavicky co mam i na obrazku z serialu Neon Genesis Evangelion sice jen jeji prijmeni ale to protoze krestny sem mela na prvnim uctu a ten zustal jako farma takze zrusen...Jinak sem asi jako jedna z mala tu holka.. heh njn sem si uz zvykla.Smile Je mi 19 a na travian sem se dostala pres muj klan v L2.To hraju uz pres rok a kdyz je cas sem tam porad a zajmy tak klasika pc,sci-fi knizky nakej ten dobrej film a rada zajdu na nakej ten super srazik s Bananama.Smile))
Návrat nahoru Goto down
NiRvE

NiRvE


Poeet p?íspivku : 4
Age : 32
Registration date : 12. 07. 07

To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitimeFri Jul 13, 2007 7:13 pm

cawte aj ja napisem nieco o sebe volam sa Tomas a mam 15 rokov som zo slovenska konkretne s trnavy idem teraz na strednu skolu inak som komunikatyvny Very Happy:D k travianu som sa dostal cez Nathyho ktory je zakladatelom vlastne nasej ali..inak hraval som cod2 wow. cs 1.6 ale ted na to nemam neako cas..mam rad nas spartak a moju holku..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





To jsme my Empty
PříspěvekPředmět: Re: To jsme my   To jsme my Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
To jsme my
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
^VS^ :: Off topic-
Přejdi na: