^VS^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alianční federace ^VS^.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace

Goto down 
+2
PunisherACS
joXerus^aka^snowsnow
6 posters
AutorZpráva
joXerus^aka^snowsnow




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 16. 07. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 9:57 am

Nevim jestli to patri sem ale jiny misto mi k tomu nesedlo.. .
Žádám o vyloučeni této ali - vcera mi jejich velitel napsal:

zdravim
poprosil by som ta neutocit uz na nasich,nakolko prechadzame pod ^VS^ .prechod by mal byt dnes v noci,alebo zajtra.ale nema zmysel uz sekat nasich,nakolko budeme bojovat za spolocnu vec.nema zmysel ich oslabovat
zelam pekny den

Nejde o nic jineho nez ze se kryji za federaci!! Puvodni ali byla znicena, byla hracem nemchenem zalozena cz@sk2, ale ten kvuli mym utokum musel prejit do ali TRNKA. Ta ovsem asi taky nevydrzi dlouho a tak presel d GALs aby mel ode me klid. Zbytek ali je pouze farma a jediny kdo ma klid tak je iglov ktery je jejich vudce a je v uplne jinem kvadrantu (!!) takze ma ode me pokoj. Je to podle vzat do federace aliance ktere jsou ve valce, zvlast kdyz ta jedna je pouha farma Evil or Very Mad

http://travian.spb.ru/analyser.pl?s=cz2&aid=7715
pasivni hraci


Naposledy upravil dne Tue Jul 17, 2007 12:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
joXerus^aka^snowsnow




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 16. 07. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 8:30 pm

mohl by se k tomu nekdo vyjadrit Question
Návrat nahoru Goto down
PunisherACS




Poeet p?íspivku : 4
Age : 33
Registration date : 27. 06. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 10:30 pm

ja sem to nejak n epochopil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
danny707
Admin
Admin
danny707


Poeet p?íspivku : 34
Localisation : kosice
Registration date : 29. 06. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 11:16 pm

2 PunisherACS: po nasemu - on farmoval celu aly a oni sa spytali hlavnej VS, ci sa mozu pridat do VS, aby sa tak vyhli jeho utokom..

inac ja osobne si myslim, ze ak sa prijma cela aly do federacie, tak by sa malo urobit referendum, ci ich nahodou niekto nefarmuje..
Návrat nahoru Goto down
joXerus^aka^snowsnow




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 16. 07. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 12:50 am

my s nima mame treba dlooouho valku, no defakto je to moje valka vs cz@sk s tim ze par utoku vedl i couchi ale to nic nemeni na tom ze jste vzali dve znepratelene aly do VS coz me osobne je proti srsti az moc. Kdybych byl zakopanej gal tak budis ale ja jsem german a potrebuju farmy o ktery jste me prave pripravili a to me faakt dost stve Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Helios




Poeet p?íspivku : 17
Age : 42
Registration date : 12. 07. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 8:48 am

no jestli je to tak jak píšete....tak jsem pro vyhození od ^VS^
Návrat nahoru Goto down
joXerus^aka^snowsnow




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 16. 07. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 10:02 am

jn ale pirat chce aby u nas byli Mad nevim proc - na tom odkazu vidite ze skoro nehrajou - sry ale 1-3 pop za den je ubohy lol!

ze se hodi jako pomoc - jedina pomoc kterou od nich chcu je aby nesmazali ucty a ja je mohl jeste nejakou dobu farmit Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Keldak
Admin
Admin
Keldak


Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 25. 06. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 11:42 am

Kdyz uz to chcete rozebirat, tak nezapominejte na zakladni fakt ze polovina z vas jste byli nase farmy a pridali jste se k nam ze stejneho duvodu jako cz@sk (aspon teda z toho co tu ctu) - nemyslim to nijak zle, ale kdyz uz chcete na nekoho hazet spinu tak se nejdriv kouknete na sebe...
To ze prijdes o farmy je neprijemny, ale ver ze si na to i german zvykne a da se s tim v klidu zit - budes holt muset chodit kousek dal...
Naprosto zastavam Piratovo strategii, ze cim vice nas je, tim lip, i kdyz jde o hrace s mensi populaci...a kdyz ted budou mit od tebe klid tak jejich rust muze byt x krat vetsi nez byl doposud.
Návrat nahoru Goto down
http://vs-s2.bestofforum.net
joXerus^aka^snowsnow




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 16. 07. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 1:26 pm

treba toto napsal piratovi Condor El Passa:
takze prapuvodne byly aliance cz@sk a cz@sk2 rozpraseny LOLikama, aby se posleze stali jejich dobrymi farmami.
ted muzeme rozebrat prvni figuru jiz je NEMCHEN a jeho strastiplnou cestu jak utikal pred snowsnow . takze pelasil takto cz@sk > cz@sk2 > TRNKA > GALs. kdyz byl na posledni staci v GALs a i tam ho snowsnow dostihl, oslovil mne jestli muze jit k nam. mezitim v te dobe LOL vstoupili take do ^VS^ a to NEMCHEN hned obratil ze teda k nam vlastne ani nechce, za ma nejakou dobrou ali ale ze jim nekdo pretahuje hrace a ze je ziska zpatky kdyz je vezmem my do VS. nekapl bozkou ze je to jinak a drti je LOL. nic netusic jsem ho odkazal na tebe ze si tohle musi dojednat s tebou. udelal to fikane. vlezli k nam taky, takze na ne LOLici nemuzou. mimojine se pasoval na velitele vychodniho sektoru a rozesila tuhle zpravu "

zdravim
dnešní půlnocí jsme se staly součástí ^VS^ federace
!!!Ukončete utoky na ^VS^CZSK!!!
NEMCHEN
"1.senátor a vel.východního sektoru"

pekne mne frajer prechcal a to se mi nelibi.

ted dalsi figura - Catherinek. nejakou dobu na nem farmil nas ambasador paroubstain a Catherinec mu opetoval velice sprostymi a urazlivymi zpravickami cimz si nadale vyslouzil paroubstainovu pozornost. a sup.. najednou se ocita v nove prichozi cz@sk kde tusim pred tim nebyl...

kdyz to shrnu, tak se nam nase farmy podfukem schovavaji pod nase sukni presne v duchu rceni ze pod svicnem byva nejvetsi tma a to neni dobre. ja osobne bych je bleskurychle vyexpedoval... muj osobni nazor
zatim zdarec

konec jeho psani, prichazi moje Razz

Keldaku ja se na sebe muzu podivat a bez obav ti rict ze ja nebyl nikdy nici farma. Jsem suvereni hrac, ktery nebyl utiskovany, ale ktery utiskoval vsechny ostatni ktery nejsou v ali nebo ve spojenectvi Twisted Evil treba na S6 jsem byl farmen a dopracoval jsem se do nejlepsi ali, ale na S2 jsem ja ten pan utiskovatel, a L.O.L je suvereni aliance ktera nesla federace aby se pred nekym schovavala Wink

maximalne bych pretahl par aktivnich hracu do nejblizsich alianci ve federaci ale zbytek bych dal farmil s tim ze bych se rad podival na pana nemchena a SKA by se asi rada podivala na Catherinka - mimochodem GALs (ali plna galu - neprijemny na dobivani) ma taky svoje umysly s nemchenem kterej tam sel s prosikem aby mel ode me pokoj a pak kdyz sel zpet do ^VS^CZSK tak zacal farmit slabsi hrace GALs - to by mohlo taky vest k nejakym neprijemnostem Wink no a taky to neco o panu nemchenovi vypovida - zdekuje se kdyz se mu naskytne lepsi moznost . . . sam jsem ho k nam chtel ale myslim ze si zaslouzi jen katapulty
Návrat nahoru Goto down
joXerus^aka^snowsnow




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 16. 07. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeWed Jul 18, 2007 10:02 am

No to si snad delaj srandu ne? Hrac spl11 je moje farma od samyho zacatku co hraju, je hned vedle me a chodim k nemu nekolikrat denne kazdy den. Ted jsem na nej poslal utok a koukam ze je v ^VS^czsk - dalsi farma co se schovava za federaci?! TOTO NENI NORMALNI! Je to jen aliance farem co se schovava pod jmenem federace - s tim se musi neco udelat! Toto uz je do očí bijící

nechal jsem ostatni byt jak jsi chtel:
http://travian.spb.ru/analyser.pl?s=cz2&aid=7715

takze moje farmy a jejich prirustky:
gini Římané 250 0
Seminkovic Germáni 165 +1
Vostrej Míla Germáni 154 0
Chili Římané 150 0
BETULIENKA Galové 116 +2
Venca Římané 96 0

Noo tak vazne se jim ta pop zvedla! Betulienka uz ma uzasny 2 pop za den!
Návrat nahoru Goto down
joXerus^aka^snowsnow




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 16. 07. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeThu Jul 19, 2007 1:21 pm

gini Římané 250 0
spl11 Římané 217 -13
Seminkovic Germáni 167 +2
Vostrej Míla Germáni 154 0
Chili Římané 150 0 1
BETULIENKA Galové 119 +3
Venca Římané 96 0


betulienka 3 pop affraid
a za toho spl11 fakt nemuzu Razz nez se SCHOVAL do ^VS^czsk tak jsem na nej utocil katapultama ale ted uz to neresim... mimoto uz myslim ma jen vyrobu - ja mu sejmul trzku, hlavni budovu, akademii, kasarny a mozna jeste par veci Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Nathy




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 11. 07. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 2:24 pm

Jako chapu ze ste nevedeli ze to sou nase( i kdyz spis Joxerovy farmy), ale s tim slp11 uz je vazne jasny ze se pred nama jen schovavaj...chapu ze ste je tam vzali, i kdyz by ste se nejdriv mohli mrknout jestli ti co zadaji o vstup do VS nejsou ve valce s nekym kdo uz tam je. Ale dobre, prehlidnout se to da. Jenze drzet je tam i dkyz vite ze jsou to farmy, ze vam tady Jox posila jejich prirustky(pokud se to tak da nazvat) a ze se nehybou z mista, to uz mi prijde fakt zbytecny..stejne kdyz po nich budete chtit pomoc myslite ze pomuzou?jak je znam prelezou leda tak do SST nebo jine federace..nechci tady nic rozhodovat predem, ale pokud nepoleti z ali budeme hodne uvazovat o tom jestli zustat nebo nezustat ve VS..mrzi me to ale je to tak..nebudu v jedne federaci s vlastnima farmama..proste farmy sou potreba, nekdo je k tomu urcenej a nekdo ne..je to smutny ale musi to tak byt..a tahle "ali" farma je a zustane. Neni spatnej napad treba nabrat tech par jejich nejsilnejsich do jine ale ve VS ktera je ma blizko..ale ti mali sou tu vazne naprosto zbytecni...doufam ze s tim neco udelate...


Naposledy upravil dne Mon Jul 23, 2007 2:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nathy




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 11. 07. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 2:24 pm

Very Happy hend na zacatku ma byt JoxerovY
Návrat nahoru Goto down
joXerus^aka^snowsnow




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 16. 07. 07

zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 4:31 pm

takze nikdo nic?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Empty
PříspěvekPředmět: Re: zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace   zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
zadost o vylouceni aliance cz@sk2 z federace
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
^VS^ :: Info o tomto fóru-
Přejdi na: